ניווט ומידע להרצאות – הנתיב להתמרה

ניווט ומידע להרצאות

לרשותכם שתי אפשרויות דפדוף בין ההרצאות השונות.
  1. טבלה הכוללת את כל 258 הרצאות המדריך, כולל אלו שלא תורגמו לעברית. כל כותרת מלווה בפתיח או תקציר קצר. הטבלה מסודרת בחלוקה נוחה של 25 הרצאות לכל דף.
  2. לדפדוף מהיר ברשימת ההרצאות שתורגמו לעברית – לחץ כאן

ההרצאות שניתנו על ידי המדריך

הרצאות הנתיב להתמרה שנמסרו לציבור מהמדריך באמצעות אווה פיירקוס מ-1957 ועד מותה ב-1979, הן לב ליבו של "הנתיב" (®Pathwork). הן מהוות מפת דרכים מדהימה לאחריות עצמית, לידע עצמי, לקבלה עצמית אמיתית ומצביעות על הדרך לאהבה אמיתית לעצמי, לזולת ולאלוהי. ההרצאות מכסות את הספקטרום הרחב של המסע האנושי שלנו, מהמאבקים שלנו עם ספק עצמי, שנאה עצמית ופחד מחוסר התאמה ועד למחסומים שאנו מציבים לקשר עם אחרים, ובסופו של דבר עם מה שאנו מכירים כאלוהים. ההרצאות מלמדות כי אנרגיית חיים חיונית, רגשות ותובנה קבורים לרוב תחת תפיסות שגויות לגבי מהות המציאות. כולנו מכירים כמה מהמסקנות השגויות הללו. לדוגמה, "זו חולשה להזדקק ולקבל עזרה; אני לא ראוי לאהבה וחסד; אחריות פירושה אובדן חופש".

הנחיות כלליות

האתר כולל את רשימת כל הרצאות המדריך (לפי מהדורת 1996). כל הרצאה ברשימות שלפניכם ממוספרת, מוצגת עם שמה ותאריך מסירתה. בראש כל הפניה להרצאה תמצאו כמה שורות סיכום, או ציטוט מההרצאה, וזאת כדי לתת מושג ראשוני על תוכן ההרצאה (תרגום – שמוליק רפאלי). ההרצאות ברשימה מוצגות בדפים נפרדים לפי קבוצות של 25 הרצאות האחת. בדף זה מופיעה טבלה המאפשרת חיבור אל הדפים השונים. לא כל ההרצאות תורגמו לעברית. אלה שלא – מופיעות עם קישור אל המקור באתר Pathwork העולמי. ההרצאות שתורגמו נחלקות לכמה קבוצות:
  • הרצאות המופיעות באתר כטקסט המאפשר גם חיפוש לפי מילה או נושא (בשם ההרצאה או בטקסט שבה) וכקובצי PDF להורדה.
  • הרצאות המופיעות רק כקובצי PDF (בשאיפה להמירן לטקסט עם הזמן)
  • הרצאות המהוות חלק מתוך ספרי הנתיב – "הנתיב להתמרה עצמית", "יחסים", "הרוע ושברו".
  • הרצאות שלא תורגמו אך סוכמו ותומצתו בעברית, והאתר כולל קישור להעלאתם.