הנתיב להתמרה עצמית – הנתיב להתמרה

הנתיב להתמרה עצמית

תורתו של המדריך כפי שנמסרה לאווה פיירקוס, נודעה בשם “נתיב ההתמרה” – The Pathwork, והיא מתווה נתיב שלם לשינוי עצמי ולהגשמה עצמית רוחנית.

ספר זה מציג ומלמד את הנתיב הרוחני של טיהור-עצמי והתמרה בכל רמות התודעה. בספר מובאת הבנה עמוקה ומדויקת של ההיבטים השליליים שבאישיות, פרי האמונות המבולבלות והסותרות שהודחקו, וייחודו בתהליך שמאפשר לפגוש היבטים אלה ולכוון אותם מחדש על פי תפיסת העצמי הגבוה.

אל דף הספר באתר ההוצאה

המלצות:

"מתנת "נתיב ההתמרה" של אווה פיירקוס ליוותה אותי במשך למעלה מ20- שנה. זהו התרגול הרוחני העמוק והיעיל ביותר שמצאתי, והוא עזר לי להגשים את חלומותיי. בכל פעם שאני קוראת בו, אני נדהמת מהעומק ומההיקף של החכמה והאהבה שהוא מלמד. זוהי דרך מעשית לאמת שתשנה את חייכם." – ברברה אן-ברנן, מרפאה אנרגטית ורואה רוחית, מחברת "ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי ".

"הייתי מציעה לקרוא ספר זה מתוך הנכונות להשקיע בהטמעה של דברי 'המדריך'. זו אינה קריאה 'קלה', אך זו בוודאי קריאה שמשרה אור. אני מוצאת שיש התאמה מלאה בין שיעורים אלה לבין הוראותיו של "עמנואל". איזו מתנה מופלאה לעולם מופלא." – פט רודגסט, מתקשרת ומחברת "ספרו של עמנואל – מדריך לחיים נינוחים ביקום".